Hurtownia B2B produktów ogrodniczych i związanych z przyrodą

Hurtownia B2B produktów ogrodniczych i związanych z przyrodą

O nas

Esschert Design

Esschert Design to firma, której celem jest czerpanie radości z kontaktu z naturą. Specjalizuje się w tworzeniu kolekcji związanych z ogrodnictwem i przyrodą. Wszystkie produkty są projektowane i opracowywane przez europejskich projektantów. Firma współpracuje z fabrykami tworzącymi produkty wyłącznie dla marki Esschert Design.

Produkty Esschert Design są nie tylko funkcjonalne, ale również zaskakują wyjątkowym designem. Oferujemy bardzo szeroki asortyment m.in: designerskie konewki, kwietniki, akcesoria do uprawy roślin, domki i karmniki dla zwierząt, grille i paleniska (około 3000 produktów). Dla ułatwienia asortyment został podzielony na poszczególne kategorie. Dwa razy w roku wydawany jest katalog zaktualizowany, o kilkadziesiąt nowych produktów. Dzięki temu, współpracując z firmą Esschert Design możesz mieć pewność, że jesteś na bieżąco z trendami w ogrodnictwie.

Produkty Esschert Design cieszą się popularnością na całym świecie i są sprzedawane w ponad 65 krajach.
SHOWROOM W HOLANDII

SHOWROOM ESSCHERTDESIGN

W Holandii na powierzchni 1550 m² prezentujemy ponad 3000 produktów na zaaranżowanych półkach i ekspozycjach. Nasze ekspozycje są stale zmieniane, aby wprowadzać 'powiew świeżości' i inspirować Państwa. Przedstawiciel firmy Esschert Design zaprezentuje Państwu produkty oraz podpowie co najlepiej sprawdzi się w Państwa sklepie.

Chcesz odwiedzić nasz showroom? Wystarczy kilka dni przed wizytą umówić się na spotkanie : info@esschertdesign.pl lub +48 503 121 476 Podaj dane osób oraz datę i godzinę planowanej wizyty.   Adres showroomu: Esschert Design, Euregioweg 225, 7532 SM Enschede, Holandia